Koupelová sůl z Mrtvého moře - Zelený čaj

Koupelová sůl z Mrtvého moře - Zelený čaj.

Balení 1.100 g.

tomdiamondlogoFINALfinalgold

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: KS00103
Značka: Tom Diamond
349 Kč
Kategorie: Koupel
Položka byla vyprodána…
KS00103 1
Novinka

 

Mořská sůl z Mrtvého moře:

  • Tato sůl obsahuje největší množství minerálu, v porovnání s ostatními.

 

Zelený čaj:

  • Přírodní antioxidant, který působí protizánětlivě.
  • Oddaluje proces stárnutí.
  • Kofeinový výtažek je silně protizánětlivé činidlo, brání zarudnutí kůže a redukuje akné.

 

Spirulina:

  • Bohatá na bílkoviny, obsahuje množství minerálů (železo, křemík, vápník, hořčík), účinného beta-karotenu, esenciálních a neesenciálních aminokyselin, cenných enzymů, množství vitamínů (především vitamín B12, vitaminy A, C, E) a mnoho dalších účinných látek.
  • Dále díky vysokému obsahu vzácných biologicky aktivních látek (tyrosin, vitamíny, tokoferol, selen, tyrosin) působí jako účinný antioxidant, chrání před působením volných radikálů, zpomaluje projevy stárnutí, regeneruje kožní buňky, redukuje vrásky, vyhlazuje a rozjasňuje pleť.
  • Pokožku detoxikuje a vyživuje, podporuje regeneraci tkáně a tvorbu kolagenu. Spirulina působí protizánětlivě a pomáhá udržovat svěží a zdravý vzhled pleti. Vysoká koncentrace vitamínu B12, proteinů a obsah vzácné mastné kyseliny Gamma linolenové účinně napomáhají eliminovat kožní nečistoty a projevy akné u osob všech věkových kategorií.
  • Minimalizuje vznik stařeckých skvrn a kožní vyrážky. Pomáhá uklidňovat a regenerovat pokožku po opalování. Regeneruje a hydratuje suchou, namáhanou a popraskanou pokožku rukou.

 

Použití:

Vsypte do napuštěné či napouštějící vany 200-300 gramů o minimální teplotě 32 °C. Ve vaně relaxujte 20-30 minut a následně se opláchněte.

Po koupeli doporučujeme 30 minut odpočívat. 

Používejte 1-2 týdně.

 

Složení:

Mořská sůl z Mrtvého moře, Sypaný zelený čaj, Spirulinový pudr, Extrakt ze zeleného čaje

 

Nedoporučujeme používat v případě, přecitlivělosti pokožky či alergie na mléčné produkty, skořápkové plody či vonné esence nebo silice. Případně se poraďte se svým lékařem či lékárníkem.

Vyvarujte se kontaktu s očima a citlivých části pokožky, jako jsou poranění, popáleniny a podobně. 

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Váhová tolerance +/- 5%.

tomdiamondlogoFINALfinalgold

 

Jedná se o kosmetické produkty, ručně vytvářené jediným androgynním modelem působící především v České republice a Slovensku.

Tom Diamond se zabývá modelingem již od roku 2015 a spolupracuje s českými návrháři, jako je Michal Marek, tak i velmi zajímavými a kreativními fotografy působící i mimo ČR.

Za dobu působící v modelingovém odvětví, nasbíral mnoho kontaktů od módních návrhářů, fotografů, vizážistek a dalšími osobnostmi, kteří se podílejí na jeho tvorbě, jako je například malíř či florista a další.

Aktuálně je zastupován australskou modelingovou agenturou a českou agenturou, která mě zastupuje výhradně mimo Českou republiku.